Misyon - Vizyon
Uluslararası standartlarda ileri teknolojiye sahip işletmemizde ürettiğimiz DAMLA ETİKET'lerin kullanım alanlarını genişleterek yıllarca kullanıldıkları ortamlarda bozulmadan sararmadan ve dış etkenlere maruz kaldığı halde uzun süreli kullanımlarını sağlamak hedefi ile yola çıktık.

Bu doğrultuda misyonumuz Türk Reklam sektöründe reklam bilincini arttırmak, üretim, ürün ve hizmet kalitesini yükseltmektir.

Pazar lideri konumundaki firmamız kalite üzerinde yoğunlaşmakta ve bu kriteri ön plana çıkarmaktadır. DEMİRCAN ETİKET (AVRUPA) standartlarında üretim yapmaya devam edecektir. Kurulduğumuz günden beri bu ilke ile yürüdük ve yürümeye devam edeceğiz.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim haklı gururumuzdur.

Teknolojik yatırım, tasarım imkanlarımızı kullanarak farklı cins, renk ve şekilde ürünler geliştiriyor, üretim ve pazarlama gamını çeşitlendiriyoruz. Ürünlerimizin tasarım ve üretim aşamasında konusunda uzman ve en yetkin kişilerle çalışmak onların bu emeklerini karşılıksız bırakmadan sizlere yüksek kalitede ürünler olarak sunmaya çalışacağız.

Bugüne kadar sizlere sunduğumuz yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerimizi bundan sonra daha da geliştirip, çeşitlendirmenin yanı sıra sizlere iş ve çözüm ortağı olacağız.

Etiket sektöründe DAMLA ETİKET, DİJİTAL BASKI, FREKANS BASKILI, METAL ETİKET, ve diğer reklam ürünlerinde her zaman uygun fiyat politikalarıyla firmanızın reklam departmanı olarak yanınızda bulunmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla

Copyright ©2006 Tüm Hakları DEMİRCAN ETİKET METAL AMBALAJ SAN ve LTD. ŞTİ aittir.